Luksusowy wysokościowiec

Drugi co do wysokości budynek mieszkalny w Europie.

Złota 44 -budynek mieszkalny

Innowacyjny projekt centrum wystawienniczego

Połączenie przeszłości z teraźniejszością w otwartej konstrukcji budynku.

Muzeum Historii Żydów Polskich

Obiekt wielofunkcyjny

Sala koncertowa na 1800 miejsc siedzących i 3 sale kameralne.

Narodowe Forum Muzyki

Nowoczesna przestrzeń biurowa

Modernizacja i przebudowa istniejącego domu towarowego.

Okrąglak Poznań

Arup w Polsce rozpoczął swoją działalność w 1998 roku. Dziś mamy biura w Warszawie, Krakowie oraz w Belgradzie (Serbia). Dostarczamy najnowocześniejsze rozwiązania techniczne, dbając jednocześnie, aby realizowane projekty w pełni zaspokajały potrzeby naszych Klientów i realizowały zakładane przez nich cele biznesowe. Dysponując światowym doświadczeniem, znajomością lokalnego rynku, wykwalifikowanym zespołem oraz mając dostęp do globalnej wiedzy naszej firmy, jesteśmy w stanie realizować projekty o dowolnej skali i stopniu skomplikowania.

Prezentacje

Projekty

Wiadomości

 • 05kwi 2017

  ‘Design Week’ w Mediolanie - Nowe spojrzenie na przyrodę

  Prezentowana instalacja architektoniczna składa się z białego sześcianu o wymiarach 4,50m x 4,50m x 4,50m. Oświetlony jest on drewnianymi słupami emitującymi 121 odcieni białego światła. Wewnątrz interaktywnego sześcianu nieprzerwanie słyszalne są stłumione dźwięki, tzw. ‘biały szum’, który jest modulowany obecnością i ruchem ludzi w pomieszczeniu. Zwiedzający wchodzą w interakcję z przestrzenią i w ten sposób aktywują odtwarzanie orkiestrowych fragmentów utworów włoskiej muzyki klasycznej.

 • 24lis 2016

  Konferencja „Nowe oblicze BIM”, która odbędzie się w Warszawie w dniu 29 listopada

  Dr Ilka Maj, jest starszym konsultantem z ponad piętnastoletnim doświadczeniem prowadzenia projektów modelowanych przestrzennie. Jej praca obejmuje szereg prestiżowych projektów, takich jak Igrzyska Olimpijskie, Crossrail, Fehmarnbelt, nowego tunelu kolejowego Rastatt railway tunnel for Deutsche Bahn.

 • 18lis 2016

  Wmurowanie kamienia pod budowę Muzeum Józefa Piłsudskiego w Sulejówku

  Muzeum jest hołdem dla Józefa Piłsudskiego, uznawanego za  "ojca polskiej niepodległości" i twórcę II Rzeczypospolitej Polskiej w 1918. Budynek ten będzie przywracać pamięć Marszałka , jego osobę , postawę i wartości historycznego lidera biorącego udział w budowaniu Państwa Polskiego po pierwszej wojnie światowej.

 • 17lut 2014

  Arup najbardziej pożądanym pracodawcą

  Badanie obejmujące ponad 3000 polskich specjalistów i managerów polegało na tzw. spontanicznym wyborze preferowanego pracodawcy – respondenci nie wybierali z przygotowanej listy, tylko podawali swoje własne preferencje.

Biura

Publikacje

 • Design Book 2013 front cover

Design Yearbook

Share: